Ivy - obojek pro psy

Dog With A Mission

Uveďte trend venčení psů ve stylu Ivy. Ať už se hrdě otírají o rameno, nebo se šourají podzimním listím, ať váš malý tygr udělá dojem na každého, koho potká.

1 015 Kč

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Unikátní obojky a vodítka pro psy DWAM

Filozofií společnosti DWAM je, aby všichni psi měli šťastný a zdravý život. Proto Dog with a Mission vytváří a vyrábí ty nejkrásnější a jedinečné barevné obojky pro psy. Každý kousek od DWAM je barevný, originální a jedinečný, stejně jako váš pes! Obojky pro psy jsou ručně vyráběny z těch nejlepších přírodních materiálů. Zvenku jsou krásně zdobené a zevnitř jsou pro vašeho psího společníka mimořádně měkké a pohodlné na nošení.

Údržba a péče o výrobky DWAM

Všechny kožené výrobky DWAM jsou vyrobeny ze silné sedlové kůže, která je vybírána z nejsilnějších částí kůže. Péče o obojky DWAM je jednoduchá. Potřebujete pouze přírodní vosk na kůži, a to takový, který je mastný a bezbarvý. Vosk na kůži se nanáší měkkým bavlněným hadříkem a krouživými pohyby. Vtíráním vosku se vyplní a vyrovnají záhyby kůže, čímž se jí vrátí barva a zároveň se zachová pružnost obojku. Pokud si všimnete, že kůže vosk absorbuje, znamená to, že kůže je suchá a mohla by se snadněji poškodit. V takovém případě bude možná nutné použít o něco více vosku nebo ošetření voskem znovu zopakovat.

Výrobky na kůži a sůl značky DWAM

Pokud váš pes rád plave v moři, před koupáním obojek DWAM sundejte. Slaná voda může kožený obojek nejen vizuálně poškodit, ale také výrazně snížit jeho životnost. Pokud kožený obojek přišel do styku se slanou vodou, opláchněte obojek čistou vodou a nechte jej uschnout při pokojové teplotě (ne na slunci). Důrazně se doporučuje následné ošetření voskem nebo balzámem určeným na kůži. Textilní obojky lze čistit vlhkým hadříkem. Pokud je obojek velmi znečištěný, můžete jej vložit přímo do pračky nebo do pracího sáčku (program pro praní vlny). Nezapomeňte odstranit visačku a další části obojku, které jsou snadno odnímatelné.

Vyhledávání