PETs kolagen premium TUNIAK

StarPets

Veterinární přípravek pro zdraví kloubů psů obsahující kombinaci důležitých složek pro podporu kloubního systému, které svým synergickým účinkem mohou pomoci posílit nebo regenerovat kloubní vazy s vůní TUNIAK.

Obsahuje kombinaci důležitých složek pro podporu kloubního systému.

  • Hydrolyzovaný hovězí kolagen poskytuje základní stavební materiál pro pojivovou tkáň, který může pomoci zlepšit pružnost a pevnost kloubů.
  • Glukosamin a chondroitin jsou další dvě složky, které synergicky působí na zlepšení pohyblivosti kloubů a udržení jejich zdraví.
  • MSM (methylsulfonylmethan) spolu s vitaminem C přispívá ke snížení zánětlivých procesů a podporuje regeneraci tkání.
  • Kurkumin spolu s bioperinem působí protizánětlivě a může přispět ke snížení bolesti spojené s kloubními problémy.
  • Kyselina hyaluronová je důležitá pro udržení kloubní tekutiny a pružnosti kloubů.

Kombinace těchto složek ve složení může vést k celkovému zlepšení pohyblivosti a pohodlí psů se zdravotními problémy s klouby.

560 Kč

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Složení: voda, hydrolyzovaný hovězí kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, methylsulfonylmethan, kyselina L-askorbová (vitamin C), tuňákové aroma, kyselina hyaluronová, kurkumin, bioperin, konzervační látky - sorban draselný, benzoan sodný.

Dávkování a způsob podání: Na každých 20 kg živé hmotnosti psa se podává 5 ml přípravku denně.

Sirup se zamíchá do krmiva. Součástí balení je odměrka. Udržovací nebo preventivní dávka je 2,5 ml na 20 kg živé hmotnosti. à den pro psy starší 5 let a vždy pro velká a těžká plemena psů, při pravidelném fyzickém cvičení (agility, canicross apod.), pro rychle rostoucí štěňata. Podávejte ve dvouměsíčních kúrách s měsíčními přestávkami. Terapeuticky podávejte přípravek vždy po ortopedických operacích, diagnostikované dysplazii kloubů apod. Při bolestivých projevech pohybového aparátu podávejte sirup trvale. Před použitím protřepejte!

 

Vyhledávání