PETs kolagen premium SLANINA

StarPets

Veterinární přípravek pro zdraví kloubů psů obsahující kombinaci důležitých složek pro podporu kloubního systému, které svým synergickým účinkem mohou pomoci posílit nebo regenerovat kloubní vazy.

Obsahuje kombinaci důležitých složek pro podporu kloubního systému.

  • Hydrolyzovaný hovězí kolagen poskytuje základní stavební materiál pro pojivovou tkáň, který může pomoci zlepšit pružnost a pevnost kloubů.
  • Glukosamin a chondroitin jsou dvě další složky, které synergicky působí na zlepšení pohyblivosti kloubů a udržení jejich zdraví.
  • MSM (methylsulfonylmethan) spolu s vitaminem C přispívá ke snížení zánětlivých procesů a podporuje regeneraci tkání.
  • Kurkumin spolu s bioperinem působí protizánětlivě a může přispět ke snížení bolesti spojené s kloubními problémy.
  • Kyselina hyaluronová je důležitá pro udržení kloubní tekutiny a pružnosti kloubů.

Kombinace těchto složek ve složení může vést k celkovému zlepšení pohyblivosti a pohodlí psů se zdravotními problémy s klouby.

560 Kč

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Složení: voda, hydrolyzovaný hovězí kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, methylsulfonylmethan, kyselina L-askorbová (vitamin C), solné aroma, kyselina hyaluronová, kurkumin, bioperin, konzervační látky - sorban draselný, benzoan sodný.

Dávkování a způsob podání: Na každých 20 kg živé hmotnosti psa se podává 5 ml přípravku denně.

Sirup se zamíchá do krmiva. Součástí balení je odměrka. Udržovací nebo preventivní dávka je 2,5 ml na 20 kg živé hmotnosti. à den pro psy starší 5 let a vždy pro velká a těžká plemena psů, při pravidelném fyzickém cvičení (agility, canicross apod.), pro rychle rostoucí štěňata. Podávejte ve dvouměsíčních kúrách s měsíčními přestávkami. Terapeuticky podávejte přípravek vždy po ortopedických operacích, diagnostikované dysplazii kloubů apod. Při bolestivých projevech pohybového aparátu podávejte sirup trvale. Před použitím protřepejte!

Vyhledávání