Adriatic Grey – Vodítko pro psa

547  s DPH

Maximálně stylové a ekologické vodítko pro psa Adriatic v krásném šedém designu. Toto vodítko si váš pes prostě zamiluje. Je velmi pohodlné, šetrné k přírodě a odolné. Vyrobeno je z recyklovaných materiálů, které pomáhají čistit naše oceány. Vodítko pro psa Adriatic se perfektně hodí k obojku pro psa z kolekce Adriatic.

Koupí produktu potěšíte nejen svého pejska ????, ale automaticky zabráníte dalšímu vyhazování pet lahví do oceánu ????. Zjistit víc?

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: BLU-PLA110 Kategorie: ,

Dobré pro pejska, dobré pro planetu

Vodítko pro psa vyrobené z recyklovaného plastového odpadu z oceánu. Produkty značky Project Blu kombinují recyklovaný plast a oblečení a vytvářejí pro vašeho čtyřnohého miláčka silný, kvalitní, pohodlný a zejména udržitelný produkt. Díky eco-friendly vodítkům můžete chodit se svým pejskem na procházky a zároveň ochraňovat naši Zemi.

Od plastové láhve po kvalitní výrobek

 

Project Blue Recyklace

O Projecte Blu

Až 8 milionů tun plastu končí každý rok v oceánu , kde se stává smrtelným pro mnohé mořské živočichy. Project Blu se snaží zastavit tuto hrozbu v našem ekosystému proměňováním plastů zahlcujúcich životní prostředí do kvalitních a pohodlných produktů pro domácí mazlíčky. 

I samotný výrobní proces je oproti konvenční výrobě PET a bavlněné příze šetrnější k životnímu prostředí. Výroba výrobků produktů vyžaduje méně energie (o 75%), redukuje používání chemikálií, snižuje závislost na oleji a využívá menší spotřebu vody (o 86%).