Vodítko Ludus Bike s integrovanou bungee elastickou částí

808  s DPH

Vodítko LUDUS BIKE s bungee elastickou částí od společnosti KYFLIE poskytuje dobré tlumení psího tažení a nárazů. Je vhodná pro bikejoering, skijoering, pěší turistiku a na každodenní procházky. Také obsahuje dvě rukojeti pro lepší ovládání psa.

Maximální délka vodítka: 2,70 metru.

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: KYF-LA0405-A Kategorie: , , ,

Absorpční část: LUDUS BIKE s bungee elastickou částí od KYFLIE je elastické vodítko pro psa určené na bikejoering, skijoering, turistické a každodenní procházky.

Tlumič nárazů: Elastická struktura po celé délce vodítka poskytuje skvělé tlumení záškubů a nárazů, které pes produkuje při tažení. Poskytuje maximální komfort během běhu stejně pro záda psa i pro jeho majitele.

Horní rukojeť a dolní rukojeť: Horní rukojeť se používá při procházkách nebo jako spojovací bod s opaskem. Dolní rukojeť umožňuje ovládat psa blízko u nohou nebo těsně před vámi. Vhodné před zahájením skijoeringu.

Bezuzlový design: Odolná a otočná karabinka zabrání protáčení vodítka. Trubkový popruh je měkký na dotek a pohodlný na uchopení. Gumička je prošívaná s řemenem, bez uzlů.

Vôdzka Ludus Bike s integrovanou bungee elastickou časťou - popis

    1. Otočná karabina
    2. Kontrolní (dolní) rukojeť pro lepší ovládání psa
    3. Tlumení nárazů a záškubů
    4. Prošívané spojení elastické a řemenové části
    5. Horní rukojeť

 

 

O Kyflie

Kyflie je značka psího vybavení se sídlem ve Francii. Byla vytvořena ve spolupráci s nejlepšími šampiony canicrossu. Značka poskytuje dohromady 3 produktové řady na procvičování volnočasových a sportovních aktivit, která splňuje maximální kvalitu, pohodlí a bezpečnost pro vašeho psa. Kráčejte, běhejte a žijte v harmonii se svým domácím mazlíčkem. Kyflie vás bude provázet při těchto aktivitách a navíc pozvedne jejich úroveň.