Máte otázky? Žádný problém.

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku mezi 9:00 a 18:00. Často pracujeme i přes víkendy, takže nám můžete zanechat zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.

4 Laby s.r.o.
Vrakunská 39
821 06, Bratislava
Slovenská Republika

IČO: 52192181
IČ DPH: SK2120959918

Jak nakupovat v DoxBox

Jakými způsoby platby můžu zaplatit?

Váš nákup na DOXBOX můžete zaplatit online, a to buď klasicky platební kartou, nebo můžete použít možnost platby přes Paypal. Zboží si také můžete nechat poslat na dobírku a zaplatit tak při převzetí balíku od kurýra.

Jaké dodací metody jsou k dispozici?

Váš nákup vám odešleme kurýrem na vámi zvolenou dodací adresu.

Jaká je dodací lhůta produktů?

Zboží, které máme na skladě posíláme okamžitě. Většinou to je na druhý den od objednávky. Kurýr následně doručí váš nákup do 1 až 3 pracovních dnů. Produkty, které na skladě nemáme, mají delší dobu doručení, kterou s vámi v takovém případě prokonzultujeme osobně.

Jak můžu sledovat svou zásilku?

Na vaši emailovou adresu, kterou jste použili při objednání zboží, vám kurýr pošle email s číslem zásilky a linkem na webovou stránku, kde můžete zásilku sledovat.

Jak si mám správně vybrat velikost produktu?

K většině produktů, které si to vyžadují, jsme připravili i velikostní tabulku. Tu najdete buď mezi obrázky v galerii produktu, nebo přímo v popisu produktu, který se nachází níže na stránce detailu produktu.

Jak můžu vrátit zakoupené zboží?

Jestli vám zakoupené zboží nevyhovuje, kontaktujte nás a individuálně se domluvíme na způsobu vrácení zboží.

Váš DoxBox účet

Jak si vytvořím účet?

Váš DOXBOX účet si můžete vytvořit kliknutím na ikonku siluety osoby (panáčka) v pravém horním rohu webstránky, nebo můžete kliknout na tenhle link. Registrovat se také můžete v průběhu procesu objednávky, když nakupujete zboží na DOXBOX.

Jak se přihlásit do svého účtu?

Do vašeho DOXBOX účtu se můžete přihlásit kliknutím na ikonku siluety osoby (panáčka) v pravém horním rohu webstránky, nebo můžete kliknout na tenhle link. Pro úspěšné přihlášení musíte zadat svou emailovou adresu a heslo, které jste si zvolili při registraci.

Zapomněl jsem své heslo. Jak se přihlásit?

V případě, že se do svého DOXBOX účtu nemůžete přihlásit, využijte možnost obnovení zapomenutého hesla. Na stránce přihlášení se do našeho systému, klikněte na možnost „Ztratili jste heslo?“. Po kliknutí se vám otevře možnost napsat své uživatelské jméno nebo email. Pokud v našem systéme existuje takový účet, tak na jeho emailovou adresu automaticky odešleme instrukce na obnovení hesla.

Jak si můžu zrušit účet?

Pokud chcete váš účet na DOXBOX zrušit, napište nám přes kontaktní formulář a osobně se vám budeme věnovat.

Jak můžu odebírat nebo zrušit novinky (newsletter)?

Pokud nechcete odebírat emailové novinky (newsletter) od DOXBOX, tak stačí, když v jednom z těchto emailů kliknete na možnost zrušení odběru, který se nachází v dolní části emailu.